
Стінки для душових кабін Radaway Essenza Pro PDD 80x80 см скло 6 мм
64 441 ₴
- В наявності
- Код: 90345223
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серія Essenza Pro призначена для людей, які шукають комфортні та сучасні рішення, розроблені на основі останніх тенденцій дизайну інтер'єру. Настінне кріплення за допомогою затискної системи і елегантні деталі надають кабіні легкості, гармонійно вписуючись у простір ванної кімнати. Двері з загартованого скла товщиною 6 мм відкриваються назовні та забезпечують безпеку. Магнітний механізм запобігає руйнуванню ущільнення і гарантує тиху роботу. Можливість кріплення хомутів у двох варіантах: з ущільнювальним профілем для вирівнювання кривизни стіни або без профілю для ідеально прямих стін. Елегантні чорні деталі доповнюють дизайн. Покриття Easy Clean захищає поверхню скла - краплі води легко стікають, не залишаючи слідів. Монтажні затискачі розташовані врівень зі склом для рівномірної поверхні. Матеріал стійкий до перепадів температури та вологості. Доступна платна заміна прозорих магнітних ущільнень на чорні за запитом. Кабіну можна встановити як на піддон, так і безпосередньо на підлогу без порогового профілю. Ліва частина 80 см, права частина 80 см. Прозоре загартоване скло. Стандартна доставка 5-10 днів зі складу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 80 см |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64 441 ₴










