
Стінки для душової кабіни Radaway Espera Pro KDJ 120х70 см розсувні
55 797 ₴
- В наявності
- Код: 90345211
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душова кабіна Radaway Espera Pro KDJ серії Espera Pro з розсувними дверима з загартованого скла товщиною 8 мм (стандарт PN: EN 12150:1). Кабіна оснащена інноваційною системою soft close-open для автоматичного гальмування двері при відкриванні та закриванні. Елегантні хромовані деталі з тонким повзунком забезпечують безшумну роботу. Конструкція зі стійким профілем та магнітною стрічкою гарантує герметичність, стійку до перепадів температури та вологості. Покриття Easy Clean оптимально захищає скло від забруднень та спрощує догляд. Кабіну можна встановити на піддон або безпосередньо на підлогу, з пороговою планкою або без неї. Розміри: праві двері 120 см х бічна стінка 70 см. Доступні варіанти скла: прозоре, сатинове, коричневе, графітове, дзеркальне. Скло Visiosun має рельєфний малюнок, що пропускає і розсіює світло, створюючи динамічний інтер'єр. Скло UltraClear характеризується низьким вмістом оксидів заліза, забезпечуючи винятковану ясність та прозорість без характерного зеленуватого відтінку звичайного скла. Комплект включає всі необхідні компоненти для монтажу. Можна замовити додатково вішалку для рушників. Різні способи встановлення дозволяють досягти різних естетичних ефектів. Детальну інформацію див. в інструкції з монтажу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 120 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 70 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 797 ₴










