
Стінки для душових кабін Radaway Espera Pro Kdj 10090120-01-01L+10092120-01-01L+10093090-01-01
57 468 ₴
- В наявності
- Код: 90345182
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Душова кабіна з розсувними дверима Espera PRO KDJ 120 (двері )x75x200 залишив компанію:. Предметом продажу є розсувна душова кабіна Espera PRO KDJ 120 (двері)x75x200 без піддону в прозорому склі, ліве виконання. Розмір дверей - 120 см, бокова стінка - 75 см. Ілюстративне фото не відповідає фактичним розмірам кабіни. Espera Pro — це серія, створена в результаті дизайнерського поєднання скла з елегантними хромованими деталями — вона чудово підійде як до модерністського інтер’єру, так і гармонійно гармоніюватиме з класичним стилем. Завдяки інноваційній системі soft close-open двері автоматично сповільнюються під час відкривання та закривання. Вироби серії Espera можна встановлювати як на душовий піддон, так і безпосередньо на підлогу. Душові кабіни та двері серії Espera мають усі необхідні компоненти для монтажу як з порогом, так і без нього. Переваги кабін Espera Pro: Стандартна кабіна доступна в прозорому склі: Технічне креслення: Ми пропонуємо великий вибір душових плит і лінійних зливів (можна придбати на інших наших аукціонах): - послуга на замовлення - гравірування на склі - вішалка для рушників - різні варіанти скла (схеми нижче) Інші наші аукціони включають великий вибір душових піддонів, дверей для ніш, шторок для ванн і кабін від Radaway, а також плитки для душу різних форм і розмірів. Ласкаво просимо
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 120 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип введення | Drzwi suwane |
| Товщина скла/панелі | 8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 468 ₴










