
Піддон для душової кабіни Radaway Kyntos F 160х90 чорний конгломерат
29 575 ₴
- В наявності
- Код: 90344144
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піддон для душової кабіни Radaway Kyntos F прямокутної форми з мармурового конгломерату чорного кольору. Розміри: довжина 160 см, ширина 90 см, висота 3 см, глибина 1,7 см. Оснащений сливом діаметром 90 мм. Покривна кришка діаметром 120 мм, додатковий слив 40 мм. Висота сифону 55 мм з пропускною здатністю 42 л/хв. Матеріал забезпечує міцність та довговічність виробу. Підходить для комплектації душових кабін.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 1600 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 30 мм |
| Глибина | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сифона | 55 |
| Діаметр додаткового зливу | 40 |
| Діаметр покришки | 120 |
| Діаметр зливу | 90 |
| Довжина: | 1600 мм |
| Матеріал піддана | Штучний мармур |
| Мoдель | Kyntos F HKF16090-54 |
| За глибиною | Низький (від 0 до 3.5) |
| Пропускна здатність | 42 |
| Тип | Піддон для душової кабіни |
| Форма піддана | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 575 ₴




