
Піддон для душової кабіни Radaway Kyntos F 160x80 чорний конгломерат
27 257 ₴
- В наявності
- Код: 90344143
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піддон для душової кабіни Radaway Kyntos F модель HKF16080-54 у чорному кольорі. Виготовлений з конгломерату (штучного мармуру) з антибактеріальною поверхнею. Форма прямокутна, розміри 1600x800 мм. Висота піддона 40 мм, глибина миски 20 мм. Структурна протиковзька поверхня STONE забезпечує безпеку користування. Діаметр зливу 90 мм, розташований на бічній стороні. Сифон у комплекті (тип сифона - циліндричний). У наборі також покриття зливу. Піддон напільного монтажу, універсальна бічна конфігурація. Можлива підрізка. Поєднується з високими душовими кабінами. Доступні варіанти розцвітки: білий, чорний, антрацит, цемент.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Матеріал піддону | Штучний мармур |
| Стан | Новий |
| Форма піддону | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 1600 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антибактеріальна поверхня | Да |
| Артикул виробника | HKF16080-54 |
| Бічна конфігурація | Універсальна |
| Можливість підрізування | Да |
| Глибина чаші | 20 см |
| Діаметр зливу | 90 |
| Довжина: | 1600 мм |
| Мoдель | Kyntos F |
| Переливний злив | Немає |
| Покриття зливу в комплекті | Да |
| Положення зливу | Бічне |
| Протиковзна поверхня | Да |
| Сифон у комплекті | Да |
| Тип | Піддон для душової кабіни |
| Тип монтажа | Підлоговий |
| Тип поверхні | Структурна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 257 ₴




