
Піддон для душової кабіни Radaway Kyntos F 150x90 чорний конгломерат
28 374 ₴
- В наявності
- Код: 90344141
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піддон для душової кабіни Radaway Kyntos F (HKF15090-54) прямокутної форми з конгломерату чорного кольору. Розміри: довжина 150 см, ширина 90 см, глибина 90 мм. Діаметр сливного отвору 90 мм. Матеріал конгломерат забезпечує довговічність та стійкість до вологи. Товар пройшов перевірку якості та має позитивні відгуки покупців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Форма піддону | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 1500 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зливного отвору | 90 |
| Довжина: | 1500 мм |
| Матеріал піддана | Композит |
| Мoдель | Kyntos F |
| Тип | Піддон для душової кабіни |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 374 ₴




