
Піддон для душу Excellent Lavano BREX.1103.120.090.WHN прямокутний 120х90 см
19 195 ₴
- В наявності
- Код: 90236703
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піддон для душової кабіни Excellent Lavano BREX.1103.120.090. WHN виконаний з композитного матеріалу білого кольору. Прямокутна форма розміром 120х90 см з глибиною 1,5 см. Оснащений двома варіантами систем водовідведення: лінійним відводом для мінімалістичного оформлення ванної кімнати або точковим відводом з класичною конструкцією. Модель Lavano Slim оснащена регульованими ніжками для монтажу, що забезпечують стабільність та можливість адаптації до конкретного простору. Комплектується сифоном для швидкого підключення до системи водовідведення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Excellent |
| Матеріал піддону | Композит |
| Стан | Новий |
| Форма піддону | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 1200 мм |
| Мoдель | BREX.1103.120.090.WHN |
| За глибиною | Низький (від 0 до 3.5) |
| Регульовані ніжки монтажні | Да |
| Система відведення води | Лінійне та точкове відведення |
| Сифон у комплекті | Да |
| Тип | Піддон для душу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 195 ₴




