
Корпус для ванни Besco Obudowa Integra 150 (OAI150NS)
8 382 ₴
- В наявності
- Код: 89855324
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Облицювання INTEGRA для ванни з білою кабіною - 150 см Спеціальні обшивки використовуються для того, щоб приховати непривабливі водопровідні інсталяції, тобто труби, які подають воду у ванну. Завдяки шторкам можна ефектно обробити ванну у ванній. Раніше їх покривали плиткою, але від неї відмовилися на користь більш легкого та естетичного рішення, яким є панелі для будівництва ванн. Їх можна знайти на ринку в різних розмірах, формах і кольорах, що створює цікаву пропозицію для багатьох облаштувань ванної кімнати. Характеристики продукту: модель: панель 150 P/L довжина: 150 см колір: білий ▷ ПРИМІТКА: ванна продана. окремо
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Besco |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 52 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 150 мм |
| Марка | Besco |
| Тип | Uniwersalna |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 382 ₴

