
Стінки для душових кабін Rea Rapid Fold REA-K6420+Rea-k6422
17 901 ₴
- В наявності
- Код: 89559071
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. ДУШОВА КАБІНА RAPID СКЛАДНА 100х90см КУТОВА Надзвичайно функціональна кабіна RAPID FOLD Представляємо вам нову серію кабін RAPID! Дверцята та стінка виготовлені з високоякісного загартованого скла товщиною 4 мм. Вони мають захисне покриття Easy Clean, яке полегшує утримання салону в чистоті. Завдяки спеціальній фазі виробництва вони довговічні та легко чистяться. Модель Rapid Fold має ефективну систему складання, яка дозволяє легко відкривати та закривати двері. Система петель розроблена для ідеальної плавної роботи під час використання. Завдяки надзвичайно продуманим рішенням ущільнювачі дверей забезпечують 100% герметичність і надійність під час використання. Дверцята придатні для встановлення на підлогу з лінійним зливом і на душовий піддон. Наша пропозиція також включає розміри: І самі двері. Серія RAPID включає кабіни та двері:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 195 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Марка | Rea |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип введення | Drzwi suwane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 901 ₴

