
Стінка для душової кабіни New Trendy New Varia Black K-0565 80x80 см
30 916 ₴
- В наявності
- Код: 88595546
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стінка для душової кабіни New Trendy New Varia Black модель K-0565. Напівкругла кабіна розміром 80x80 см без піддона. Вхідна двері розсувні. Скло прозоре, товщина 6 мм, забезпечує безпеку та міцність. Профілі матові чорні. Покриття ActiveShield полегшує очищення та запобігає осіданню вапняного нальоту. Розсувна система економить місце та забезпечує зручність використання. Висота кабіни 190 см. Універсальний монтаж дозволяє встановити на піддон або безпосередньо на підлогу. Опціональні полиці та тримачі для збільшення функціональності.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | K-0565 |
| Є аксесуари | Опціональні полиці та ручки |
| Глибина | 80 мм |
| Двері | Подвійні розсувні |
| Матеріал скла | Стекло |
| Мoдель | New Varia Black |
| Монтаж | На піддон або на підлогу |
| Покриття скла | ActiveShield |
| Прозорість скла | Прозоре |
| Профили | Матові чорні |
| Система розсувна | Да |
| Тип | Стінка для душової кабіни |
| Тип входу | Розсувні двері |
| Тип кабіни | Без піддона |
| Товщина скла | 6 |
| Універсальність монтажу | Да |
| Форма | Напівкругла |
| Колір | Чорний матовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 916 ₴

