
Стінки душові Radaway ModoxII Factory Walkin 389314-54-55
35 176 ₴
- В наявності
- Код: 87985266
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стінки для душових кабін серії Modo X Black II Factory. Кабіни підходять для інтер'єрів, натхненних нью-йоркськими мансардами та промисловим дизайном. Чорна декоративна решітка зі стійкої керамічної фарби підкреслює грубий і елегантний характер ванної кімнати. Серія відрізняється підвищеною стійкістю завдяки використанню скла товщиною 10 мм. Технологія Tailor-made забезпечує реалізацію нестандартних дизайнів інтер'єру та адаптацію кабіни до індивідуальних потреб. Кабіну можна монтувати як на піддон, так і безпосередньо на підлогу. Продукт безпечний для людей з обмеженими можливостями. Декоративна решітка виготовлена зі стійкої керамічної фарби, яка під час затвердіння зливається зі склом. Ця техніка характеризується високою довговічністю та стійкістю до стирання та УФ-випромінювання. Скло UltraClear має низький вміст оксиду заліза, що забезпечує виняткову яскравість та прозорість. Нові матеріали, які використовуються при виробництві, підвищують пропускання світла і зменшують зеленуватий відтінок, характерний для звичайного скла. Це особливо помітно при товщині 6 мм та 8 мм. Замість зеленого відтінку отримується виняткова прозорість і синій відблиск країв. Кришталева прозорість і блиск скла UltraClear роблять його чудовим вибором, де важливі природні кольори та точне відтворення оригінальних відтінків. Для кабіни доступні вішалки для рушників з кріпленням на скло та на стаціонарну стіну в варіантах хром, хром+ та чорний. Вішалка кріпиться на скло спеціальною технікою приклеювання на етапі виробництва, поверхня скла всередині залишається гладкою. Замовлення вішалки має бути розміщене одночасно з замовленням кабіни. Доставка зі складу 5-10 днів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 110 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 110 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 10 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Walk-in |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 176 ₴

