
Стінка для душових кабін Radaway ModoxII Frame Walkin 389305-54-56
34 799 ₴
- В наявності
- Код: 87985119
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стінка для душової кабіни Radaway ModoxII Frame Walkin серії Modo X Black II. Призначена для інтер'єрів у стилі нью-йоркських лофтів та промислового дизайну. Чорна рамка виконана керамічною фарбою, підкреслює суворий та елегантний характер ванної кімнати. Ширина 105 см, універсальна стінка може встановлюватися як у правому, так і в лівому варіанті. Скло товщиною 10 мм, фіксується до рами в процесі гартування, забезпечуючи довговічність та стійкість до стирання та УФ-випромінювання. Захисне покриття полегшує очищення: завдяки гідрофобним властивостям краплі води не затримуються на поверхні, не залишаючи відкладень. Монтаж без піддону для душової кабіни - може встановлюватися як на піддон, так і безпосередньо на підлогу. Профіль та стабілізатор кріпляться до стіни. Варіанти скла: Clear, Графіт, Коричневе, UltraClear. Скло UltraClear характеризується низьким вмістом оксидів заліза, забезпечує винятково яскравість та прозорість без зеленуватого відтінку, характерного для звичайного скла. Підходить для людей з обмеженими можливостями. Додаткові аксесуари: вішалка для рушників (кріплення на скло або стіну, доступна в хром, хром+ та чорному кольорах).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 105 см |
| Коротка сторона | 105 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 10 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Walk-in |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 799 ₴

