
Стінка душова Radaway ModoxII Walk-in 389364-01-01 скло 10 мм
30 888 ₴
- В наявності
- Код: 87984997
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стінка для душової кабіни Radaway ModoxII Walk-in серії Modo X II. Універсальна конструкція дозволяє встановити як праву, так і ліву версію. Ширина проходу 160 см. Скло товщиною 10 мм забезпечує підвищену стійкість і довговічність конструкції. Монтаж можливий як на піддон, так і безпосередньо на підлогу без додаткових елементів. Захисне покриття Modo має гідрофобні властивості — краплі води не затримуються на поверхні скла і стікають без залишення відкладень, полегшуючи догляд та очищення. Доступні варіанти скла: прозоре, коричневе, графітове. Скло UltraClear з низьким вмістом оксиду заліза забезпечує винятково прозорість і яскравість без характерного для звичайного скла зеленуватого відтінку. Профіль і стабілізатор кріплять до стіни. За бажанням можливо замовити вішалку для рушників хромовану або чорну з двоточковим кріпленням на скло або на скло та нерухому стіну. Час доставки зі складу 5-10 днів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 160 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 160 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 10 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Walk-in |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 888 ₴

