
Стінка для душової кабіни Radaway Modox II Walkin прозоре скло 100 см
23 378 ₴
- В наявності
- Код: 87984954
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стінка для душової кабіни Radaway Modox II Walkin призначена для створення сучасного та стильного дизайну ванної кімнати. Серія Modo X відрізняється підвищеною стійкістю завдяки використанню скла товщиною 10 мм. встановлення можлива як на піддон, так і прямо на підлогу. Ширина проходу становить 100 см, стінка універсальна і може бути встановлена у правій або лівій версії. Скло має гідрофобні властивості, завдяки чому краплі води не затримуються на поверхні, а просто стікають, не залишаючи відкладень, що полегшує догляд та очищення. Доступні варіанти скла: прозоре, коричневе, графітове та Ultra Clear. Скло Ultra Clear має низький вміст оксиду заліза і забезпечує винятково прозорість без зеленуватого відтінку, характерного для звичайного скла. Це особливо помітно при товщині 6 і 8 мм. Кабіна оснащена профілем і стабілізатором, який кріпиться до стіни. Можливе замовлення вішалки для рушників з двоточковою установкою на скло або з кріпленням до скла та нерухомої стіни. Вішалки доступні в кольорах хром, chrome+ та чорний. Доставка здійснюється зі складу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 150 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Мoдель | Modo X II |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 10 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Walk-in |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 378 ₴

