
Стінки душової кабіни Radaway Nes KDD I Frame 90x100x200 чорні
56 699 ₴
- В наявності
- Код: 87984910
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душова кабіна Radaway Nes KDD I Frame серії Nes Black призначена для встановлення на душовий піддон або безпосередньо на підлогу. Скло виготовлено з термічно обробленого матеріалу з чорними декоративними лініями, характерними для моделей Frame і Factory. Завдяки процесу гартування оздоблення повністю інтегровано зі склом, що забезпечує довговічність і стійкість до стирання та ультрафіолетового випромінювання. Кабіна комплектується всіма необхідними компонентами для монтажу як із порогом, так і без нього. Стандартні розміри 90x100x200 мм. Скло оброблено спеціальним покриттям Easy Clean, яке рекомендується оновлювати кожні 6 місяців за допомогою Glass Protector. При встановленні кабіни безпосередньо на підлогу слід враховувати габаритні розміри (X1, X2) і розміри до осі скла (Y1, Y2) згідно з технічним кресленням. Кабіна може бути встановлена кількома способами для досягнення різних естетичних результатів: на піддон, на підлогу з вирівнюванням по осі скла або по межі плитки. Фактичні габарити кабіни трохи менше номінальних розмірів, вказаних у артикулі. Доставка зі складу 5-10 днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Мoдель | Nes Black KDD I |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 699 ₴

