
Стінки душової кабіни Radaway Nes KDD I Frame 90x80 чорна
53 509 ₴
- В наявності
- Код: 87984905
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душова кабіна Radaway Nes KDD I Frame 90x80x200 з чорною рамою. Кабіна може встановлюватися на душовий піддон або безпосередньо на підлогу. Серія Nes Black поєднує сучасний дизайн з чорним кольором. Лінії, характерні для моделей Frame і Factory, виконані фарбою для кераміки. Завдяки злиттю оздоблення зі склом у процесі гартування, кабіна характеризується довговічністю та стійкістю до стирання та УФ-випромінювання. Кабіна має скляну раму. Рекомендується кожні 6 місяців оновлювати покриття Easy Clean Glass Protector. Стандартно кабіни розраховані на встановлення на душовий піддон певних розмірів. Фактичні габаритні розміри кабіни трохи менше номінальних розмірів, вказаних у назві. При встановленні прямо на підлогу звертайте увагу на габаритні розміри (X1, X2) і розміри до осі скла (Y1, Y2), вказані на технічному кресленні. Кабіну можна встановити на піддон або прямо на підлогу скляною віссю або зовнішнім розміром по межі плитки. У комплекті всі необхідні компоненти для монтажу як з порогом, так і без нього. Строк доставки зі складу 5-10 днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип введення | Drzwi uchylne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 509 ₴

