
Стінки для душової кабіни Radaway Nes KDJ I Factory 100x100 см
57 314 ₴
- В наявності
- Код: 87984833
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душова кабіна серії Nes Black — сучасний дизайн із елегантними чорними лініями, виконаними керамічною фарбою, яка наноситься на скло під час гартування. Конструкція відрізняється міцністю, стійкістю до стирання та ультрафіолетового випромінювання. Розпашні двері зі загарованого скла товщиною 8 мм. Система монтажу з профілями дозволяє вирівнювати кривизну стіни до 15 мм. Трубчасті петлі з системою позиціонування дверей запобігають пошкодженню ущільнення та забезпечують безшумну роботу. Механізм підйому та опускання дверей гарантує надійне функціонування. Покриття Easy Clean — захисне гідрофобне покриття, яке полегшує догляд за склом. Краплі води не залишають відкладень і просто стікають вниз. Магнітна смуга забезпечує герметичність кабіни. Вбудований внутрішній бампер інтегрований з ручкою. Можливість встановлення на душовий піддон або безпосередньо на підлогу. Опція встановлення без порогової планки — в комплектації всі компоненти для монтажу як з пороговою планкою, так і без неї. Стандартні ручки можна замінити на заокруглені. Кабіна адаптується під індивідуальні розміри за допомогою подовжувальних профілів. Конструкція стійка до перепадів температури та вологості. Доступні різні варіанти скла: графіт, дзеркало, Ultra Clear. Ultra Clear — скло з низьким вмістом оксидів заліза, що забезпечує винятково прозорість та яскравість. Нові матеріали підвищують світлопропускання та знижують зеленуватий відтінок, характерний для звичайного скла. Сині краї Ultra Clear скла підкреслюють природні кольори та прозорість. Доставка 5-10 днів зі складу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Matowe |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 314 ₴

