
Стінки душової кабіни Radaway Nes KDJ I Frame 90x70x200 чорні
50 710 ₴
- В наявності
- Код: 87984458
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душова кабіна Radaway Nes Black KDJ I Frame розмір 90x70x200 см. Сучасний дизайн з елегантними чорними лініями, зробленими фарбою для кераміки. Чорний декор інтегрований зі склом у процесі гартування, що забезпечує довговічність, високу якість та стійкість до стирання та УФ-випромінювання. Кабіна може встановлюватися на душовий піддон або безпосередньо на підлогу. У комплекті всі необхідні компоненти для встановлення як з накладкою на пороги, так і без неї. Скляна рама має покриття Easy Clean. Рекомендується оновлювати захисне покриття Glass Protector кожні 6 місяців. Фактичні габаритні розміри кабіни трохи менше номінальних розмірів, вказаних у назві. При монтажі безпосередньо на підлогу зверніть увагу на габаритні розміри (X1, X2) та розміри до осі скла (Y1, Y2), вказані на технічному кресленні. Існують різні способи встановлення для досягнення різного естетичного ефекту: на душовий піддон, на підлогу по осі скла або по зовнішньому розміру по межі плитки. Доставка здійснюється зі складу протягом 5-10 днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 70 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Matowe |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 710 ₴

