
Стінки для душових кабін Sanswiss Top-Line S TLSAC0905007
47 579 ₴
- В наявності
- Код: 86681626
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Душова кабіна SanSwiss Top Line S квадратна 90x90 сріблястий глянець/скло TLSAC0905007 Квадратна кутова кабіна Top Line S, розміри 90х90х200 см. Профілі кабіни оздоблені сріблястим глянцем і використано високоякісне загартоване прозоре скло товщиною 6 мм. Стандартно кабіна оснащена всіма необхідними елементами та фірмовим покриттям Aquaperle. У комплект не входить душовий піддон. Виробник душової кабіни - SanSwiss, що входить до групи Ronal. Основні функції Докладніше ГарантіяЗахисне покриття Aquaperle Скло, яке використовується у виробництві кабін SanSwiss, має фабричне покриття полімерним покриттям AQUAPERLE, особлива структура якого змушує воду стікати по скляній поверхні лише у вигляді одиничних крапель, зводячи ймовірність осідання бруду до мінімум. Покриття AQUAPERLE полегшує щоденний догляд та підтримання чистоти в салоні. Це дозволяє зберегти прозорість скла і насолоджуватися ним протягом багатьох років. Завдяки AQUAPERLE очищати скляні поверхні набагато простіше та приємніше, але не забувайте регулярно доглядати за склом, щоб якомога довше насолоджуватися його прозорістю. Виробник кабін і душових піддонів SanSwiss Виробником душової кабіни Top Line S є відомий швейцарський виробник SanSwiss - член Ronal Group. Компанія прагне надавати найсучасніші та практичні рішення, щоб задовольнити очікування вимогливих клієнтів. Перевагою бренду є довгострокова гарантія, наявність замінних деталей і можливість персоналізації окремих виробів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanswiss |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Скло |
| Размеры | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 90 см |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Мoдель | Top Line S |
| Марка | Sanswiss |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 579 ₴

