
Піддон для душової кабіни Radaway Siros C Compact 80x80 см квадратний акрил
9 820 ₴
- В наявності
- Код: 8656750
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піддон для душової кабіни Radaway Siros C Compact SBC88172 квадратної форми розміром 80x80 см. Виготовлений із високоякісного акрилу преміум-класу. Піддон встановлений на основу з пінопласту зі вбудованою оболонкою. Висота піддона 170 мм, глибина 70 мм. Гладка поверхня з міцним глянцевим покриттям забезпечує простоту в догляді. Стійкий до знебарвлення та впливу гарячої і холодної води. Кутовий злив діаметром 90 мм. Універсальна бічна встановлення. Рекомендується використовуватися з низькими та високими кабінами. Піддон не потребує додаткової обробки глазур'ю. Додаткові розміри: 250 мм (B1/B2), 180 мм (C1/C2), висота H2 70 мм, H3 90 мм. Радіус кривизни R550.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Матеріал піддону | Акрил |
| Стан | Новий |
| Форма піддону | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Панель для піддону | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 170 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Асиметричний | Немає |
| Можливість обрізання | Немає |
| Висота H2 | 70 |
| Висота H3 | 90 |
| Діаметр зливу | 90 |
| Довжина: | 800 мм |
| Мoдель | Siros C Compact SBC88172 |
| Оболонка | Інтегрована |
| Основа піддона | Пенопласт |
| За глибиною | Середній (від 4 до 15) |
| Покриття | Полірований глянець |
| Положення зливу | Кутовий |
| Прелив | Немає |
| Пряме наклеювання плиткою | Немає |
| Радіус дуги | 550 |
| Розмір B1 | 250 |
| Розмір B2 | 250 |
| Розмір C1 | 180 |
| Розмір C2 | 180 |
| Решітка зливу | Немає |
| Сидіння | Немає |
| Сифон у комплекті | Немає |
| Сумісність | Кабіна низька, кабіна висока |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Піддон для душової кабіни |
| Тип монтажа | Установлювальний |
| Тип поверхні | Гладка |
| Тип піддона | Підлоговий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 820 ₴





