
Стінки для душових кабін New Trendy New Azura K-0561
42 505 ₴
- В наявності
- Код: 86286275
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. кабіна п'ятикутна NEW AZURA 100X80 ліва 3 роки ГАРАНТІЇ Збірка: * для душу * на підлозі ПРИМІТКА: фактичний розмір осі скла менший за вказані значення та становить A=A -(мінус 1,25 см), B=B-(мінус 1,25 см) Фактичні розміри зовнішньої сторони профілю Розмір A 97,5-99 см Розмір B 77,5-79 см Розмір C 52 см Розмір D 32 см Розмір E 62 см Зріст H 195 см Прозоре безпечне загартоване скло 6 мм Покриття від обростання ActivShield допомагає підтримувати чистоту в салоні Покриття Active Shield - стандарт Елегантні хромовані профілі, що дозволяють вирівняти вигини стін. Петлі з функцією підйому, відкриваються назовні. Магнітні пломби включені. Завісна петля зі скляною панеллю всередині є надзвичайно практичним рішенням, яке полегшує прибирання кабіни. Елегантна хромована ручка. Хромовані кронштейни створюють цілісне та естетичне ціле, підвищуючи стійкість кабіни. Накладка на пороги включена Порогова планка є елементом, який допомагає зберегти кращу герметичність, але її встановлення не є обов'язковим. Якщо ви обираєте варіант без планки, використовуйте нижній ущільнювач дверей з подовженою планкою, щоб не було щілини між дверима та підлогою. Поріжок і додатковий ущільнювач йдуть в комплекті з іншими частинами душової кабіни. Користувач може встановити його в будь-який час, не приймаючи рішення під час покупки. Можливо замовити кабіну на замовлення за індивідуальною ціною
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 195 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Мoдель | New Azura |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 505 ₴

