
Душовий піддон Deante Funkia 90x90 KTA_053B напівкруглий акрил
7 704 ₴
- В наявності
- Код: 8589992
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Білий акриловий душовий піддон виготовлений з найкращих матеріалів, які пройшли лабораторні випробування. Характеризується високою міцністю, зберігає первинний колір і блиск. Виріб легко встановити. Також легко підтримувати рівну поверхню в чистоті. Безперечною перевагою акрилового душового піддону є те, що він швидко нагрівається, а це означає комфорт використання. Лише мить роботи спрею, і ваші ноги ступлять на приємно теплу поверхню. Напівкругла форма, яка ідеально підходить для невеликих ванних кімнат. Розмір 90х90 см. Стійкий акриловий матеріал, що зберігає блиск і колір. Протиковзкі виступи мінімізують ризик ковзання. Корпус, інтегрований у піддон. Увага! Сифон NHC_025C і заглушка CLICK-CLACK містять спеціальний засіб, безпечний для очищених поверхонь, якість якого підтверджена лабораторними тестами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Матеріал піддону | Акрил |
| Стан | Новий |
| Форма піддону | Напівкругла |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 160 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антиковзні виступи | Да |
| Витривала нога регульована | Да |
| Діаметр зливу | 50 |
| Довжина: | 900 мм |
| Інтегрована опора | Да |
| Код продукту | KTA_053B |
| Мoдель | KTA_053B |
| За глибиною | Середній (від 4 до 15) |
| Проміжок лука | 550 |
| Серія | Funkia |
| Способ монтажа | На рівні підлоги |
| Тип | Душовий піддон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 704 ₴



