
Піддон для душової кабіни Sanplast B-M/Space 140x80 см акрил
20 638 ₴
- В наявності
- Код: 8572750
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Sanplast - Space Mineral - Душовий піддон прямокутний B-M/SPACE 80x140x1,5, кат. см, комплектуються сифоном з кришкою. Характерними особливостями душових піддонів є велика, надзвичайно гладка поверхня та плоске дно. Конструкція піддонів забезпечує легку установку на підлозі або можливість вбудовування піддонів у підлогу, створюючи безбар’єрний вхід. Душові піддони Space Mineral з мінерального лиття характеризуються чудовими функціональними властивостями та естетичними цінностями. Поверхні душових піддонів надзвичайно гладкі, їх легко підтримувати в чистоті. Матеріал, з якого виготовлені душові піддони, стійкий до різних видів плям, зміни кольору та стирання. Для білих душових піддонів кришка сифона біла, для інших доступних кольорів кришка хромована. Примітки: Можливе замовлення піддону з протиковзким покриттям "Pro Safe System" (покриття за додаткову плату). Ціну уточнюйте у продавця. Pro Safe System — це спеціальне антиковзаюче покриття, яке постійно наноситься на поверхню з акрилу та мінерального лиття. Це забезпечує максимальну безпеку і комфорт купання. Естетичний, прозорий малюнок з делікатною структурою створює новий візуальний ефект у ванній кімнаті. Покриття рівне, що дозволяє легко підтримувати душовий піддон в чистоті. Купання стає ще приємнішим і безпечнішим для користувача. Можливе замовлення душового піддону в одному з шести кольорів (кольоровий за додаткову плату). Про ціну запитайте у продавця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanplast |
| Матеріал піддону | Акрил |
| Стан | Новий |
| Форма піддону | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 1.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 140 мм |
| Мoдель | B-M/SPACE 645-290-0370-01-000 |
| За глибиною | Низький (від 0 до 3.5) |
| Сифон у комплекті | Да |
| Тип | Піддон для душової кабіни |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 638 ₴





