
Стінки для душових кабін New Trendy New Renoma D-0273A/D-0119B
66 113 ₴
- В наявності
- Код: 85093198
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. НОВА кабіна RENOMA BLACK 90x90x195 ліва Кат. № D-0273A/D-0119B Складається з: Дверцята з фіксованим елементом 90 ліворуч + бічна стінка 90 лівий варіант - як на фото Надзвичайно простий, але цікавий дизайн виробу забезпечує його цікавий зовнішній вигляд, доповнений високоякісними матеріалами та виготовленням. Загартоване скло доповнюється делікатними, але стійкими профілями та елегантним кронштейном. Фактичні розміри виміряні до зовнішнього краю профілю Діапазон регулювання A 89-90,5 см Розмір B 88,5-90 см Розмір C 33,5 см розмір D 53 см Зріст H 195 см 3 РОКИ ГАРАНТІЇ Чорна сітка нанесена на зовнішню сторону скла за допомогою трафаретного друку, виконана чорною керамічною фарбою та обпалена, що полегшує очищення. Особливості продукту: Покриття Active Shield - стандарт Можливість встановлення: - для душу - для підлоги ПРИМІТКА Розмір від стіни до осі (центру) скла менший і становить 87,7-87,7 ( + - 7 мм)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Ширина | 90 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 |
| Висота | 195 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Мoдель | New Renoma Black |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66 113 ₴

