
Піддон для душової кабіни New Trendy New Azura B0419 пятикутний 100x80x5 см
14 692 ₴
- В наявності
- Код: 85093156
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Новий модний новий Azura B0419 Унікальні функції продукту матеріал: акрил, розміри: 100 см (довжина) х 80 см (ширина) х 5 см (висота), колір: білий, форма: п'ятикутна, діаметр зливу: 90 мм, встановлення: можлива встановлення на підлогу. Завдяки використанню в якості матеріалу акрилу душовий піддон не тільки легкий, але також стійкий до подряпин і його легко підтримувати в чистоті. Білий колір надає ванній кімнаті свіжості та візуального простору, а п’ятикутна форма дозволяє оптимально використовувати простір у невеликих ванних кімнатах. Купуючи душовий піддон New Trendy New Azura B0419, ви отримуєте інтегрований з корпусом виріб, що полегшує установку та забезпечує естетичний вигляд. Опис, створений за допомогою штучного інтелекту, може бути неточним. Ми рекомендуємо перевіряти інформацію з інших джерел, перш ніж приймати рішення про покупку.?
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Форма піддону | П'ятикутна |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант виготовлення | Правий асиметричний |
| Глибина піддона | 3 |
| Діаметр зливу | 90 |
| Довжина: | 100 мм |
| Матеріал піддана | Акрил |
| Мoдель | New Azura B0419 |
| За глибиною | Низький (від 0 до 3.5) |
| Тип | Піддон для душової кабіни |
| Тип монтажа | Посадковий (на підлозі) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 692 ₴

