
Піддон для душової кабіни New Trendy New Cantare B0422 квадратний 100х100 см акрил
17 140 ₴
- В наявності
- Код: 85093150
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піддон для душової кабіни New Trendy New Cantare B0422 квадратної форми розміром 100х100 см з акрилу. Висота піддону 4,5 см, належить до категорії низьких піддонів. Діаметр зливу 90 мм. Спосіб монтажу - укладання на підлогу з інтегрованою обв'язкою. Вимагає додаткового придбання спеціалізованого сифону для піддону. Виробник надає гарантію 24 місяці на товар.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Матеріал піддону | Акрил |
| Стан | Новий |
| Форма піддону | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 4.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зливу | 90 |
| Довжина: | 100 мм |
| Комплектація | Вимагає окремого придбання сифона для піддона |
| Мoдель | New Cantare B0422 |
| Обв'язка | Інтегрована |
| За глибиною | Низький (від 0 до 3.5) |
| Способ монтажа | Укладка на пол |
| Тип | Піддон для душової кабіни |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 140 ₴

