
Стінки для душових кабін New Trendy Eventa EXK-0129/EXK-0140 прямокутні 80х90
70 136 ₴
- В наявності
- Код: 85092300
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стінки для душової кабіни New Trendy Eventa EXK-0129/EXK-0140 без піддону. Конструкція прямокутної форми 80х90 см з входом через розсувні двері. Виготовлені з прозорого загартованого скла товщиною 8 мм. Висота кабіни 200 см. Оснащені профілем з хрому. Скло має захисне покриття Active Shield 2.0 для полегшення догляду. Призначені для встановлення на підлогу без піддону.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Колір профілю | Хром |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 90 мм |
| Захисне покриття | Active Shield 2.0 |
| Конфігурація | Двері розсувні + бічна стінка |
| Матеріал огорожі | Стекло |
| Матеріал профілю | Сталь |
| Мoдель | Eventa EXK-0129/EXK-0140 |
| Поверхня огорожі | Прозора |
| Тип | Стінки для душових кабін |
| Товщина скла | 8 |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Колір скла | Безбарвний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 136 ₴

