
Стінки для душових кабін New Trendy Eventa 8 мм загартоване скло
71 183 ₴
- В наявності
- Код: 85092281
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стінки для душових кабін New Trendy серії Eventa виготовлені з безпечного загартованого скла товщиною 8 мм із захисним покриттям Active Shield. Захисне покриття забезпечує захист від плям води та полегшує догляд за склом. Кабіни мають одностулькові двері, які відкриваються назовні, що забезпечує зручність при вході та виході. Доступні різні розміри: ширина від 80 до 90 см, глибина від 70 до 120 см, висота 200 см. Серія Eventa включає моделі EXK-0128/EXK-0138, EXK-0129/EXK-0138, EXK-0128/EXK-0139, EXK-0129/EXK-0139, EXK-0128/EXK-0140, EXK-0129/EXK-0140, EXK-0128/EXK-0141, EXK-0129/EXK-0141, EXK-0128/EXK-0142, EXK-0129/EXK-0142, EXK-0128/EXK-0143, EXK-0129/EXK-0143, EXK-0130/EXK-0138, EXK-0131/EXK-0138, EXK-0130/EXK-0139, EXK-0131/EXK-0139, EXK-0130/EXK-0140, EXK-0131/EXK-0140, EXK-0130/EXK-0141, EXK-0131/EXK-0141, EXK-0130/EXK-0142, EXK-0131/EXK-0142, EXK-0130/EXK-0143, EXK-0131/EXK-0143 з лівим та правим виконанням дверей. У комплекті передбачена елегантна вішалка. Скло прозоре. Стандартна висота 200 см. Товщина скла 8 мм забезпечує надійність та безпеку. Доставка зі складу 5-10 днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 110 |
| Висота | 200 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 70 cm |
| Мoдель | Eventa |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 71 183 ₴

