
Стінки для душових кабін New Trendy Eventa EXK-0130/EXK-0140 90х90х200 см
71 225 ₴
- В наявності
- Код: 85092268
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
кабіна прямокутна без піддону New Trendy серії Eventa модель EXK-0130/EXK-0140. Розміри: ширина 90 см, глибина 90 см, висота 200 см. Ширина входу 53 см. Вхідні двері uchylne (маятникові). Огородження з загартованого скла товщиною 8 мм з прозорою поверхнею. Скло покрите захисним покриттям ActiveShield. Профільні елементи в кольорі хром. Квадратна форма кабини. Товар призначений для встановлення на ванну або піддон.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Колір профілю | Хром |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 90 мм |
| Захисне покриття скла | ActiveShield |
| Матеріал огорожі | Стекло |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Мoдель | Eventa EXK-0130/EXK-0140 |
| Наявність піддона | Немає |
| Поверхня огорожі | Прозора |
| Спосіб встановлення | На ванну |
| Тип | Кабіна душова |
| Тип входу | Маятникові двері |
| Товщина скла | 8 |
| Форма огорожі | Квадратна |
| Колір скла | Безбарвний |
| Ширина входу | 53 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 71 225 ₴

