
Стінки для душових кабін Ravak Blix X3Bm70C00Z1 розсувні 90х90 см
34 324 ₴
- В наявності
- Код: 85092173
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Напівкругла душова кабіна Blix Slim розмірами 90 x 90 см і висотою 195 см. Конструкція відзначається тонким каркасом з алюмінію, який візуально не обтяжує ванну кімнату і додає легкості інтер'єру. Виробництво засноване на багаторічному вдосконаленні рішень без компромісів у якості матеріалів та виконання. Розсувна дверна система економить простір і не створює перешкод при вході у ванну кімнату. Спеціальний механізм у нижній частині дверці дозволяє відкинути або зняти дверне полотно для зручного прибирання всіх поверхонь кабіни. Вода стікає прямо в душовий піддон, що значно зменшує ризик посковзнення на мокрій підлозі. Профілі виконані в кольорі Alubright глянець з полірованими алюмінієвими ручками. Заповнення з безпечного прозорого скла товщиною 6 мм. Конструкція складається з двох нерухомих і двох рухомих скляних елементів з радіусом 500 мм. Монтаж можливий в облицьованому плиткою куту ванної кімнати на піддони RAVAK RONDA, RONDA BASIC, ELIPSO, ELIPSO PRO, ELIPSO PRO FLAT, ELIPSO PRO CHROME або безпосередньо на підлогу з вбудованим лінійним зливом або зливною решіткою. Технологія RAVAK AntiCalc® забезпечує невидимий захист скла від забруднень і відкладень води. Запатентоване покриття наноситься на скло ще в процесі виробництва, запобігаючи появі смуг та вапняних відкладень. Доставка зі складу 5-10 днів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 195 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Мoдель | Blix |
| Марка | Ravak |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Товщина скла/панелі | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 324 ₴



