
Піддон для душевой кабіни New Trendy Mori B-0434 прямокутний 100x90 см
25 469 ₴
- В наявності
- Код: 85092073
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
піддон для душевої кабіни New Trendy Mori B-0434 являє собою прямокутну конструкцію розміром 100x90 см з висотою 3 см. Виготовлений з конгломерату (композитного матеріалу) білого кольору. піддон оснащений сіткою-зливом з нержавіючої сталі. Володіє антибактеріальними властивостями. Конструкція розроблена для встановлення на підлогу (посадзковий монтаж). Глибина 1 см за технічними параметрами продавця. Компактна висота робить піддон зручним для інтеграції у різні конфігурації душових кабін.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Матеріал піддону | Композит |
| Стан | Новий |
| Форма піддону | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антибактеріальні властивості | Да |
| Довжина: | 100 мм |
| Матеріал зливу | Неіржавка сталь |
| Мoдель | Mori B-0434 |
| Монтаж | На пол |
| За глибиною | Низький (від 0 до 3.5) |
| Тип | Піддон для душової кабіни |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 469 ₴

