
Піддон для душової кабіни Radaway Kyntos F HKF1108064 прямокутний 110х80 см
22 081 ₴
- В наявності
- Код: 84252725
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Radaway Kyntos F 110X80Cm Anthracite HKF1108064 Прямокутний душовий піддон розміром 110х80 см і висотою 3 см від Radaway ідеально підійде для сучасної ванної кімнати. Оригінальний антрацитовий колір душового піддону рекомендований людям, які не люблять класичні рішення. Душовий піддон Kyntos F виготовлений з мармурового конгломерату найвищої якості. Душовий піддон стійкий до стирання, перепадів температур і зміни кольору. Гладка, антибактеріальна поверхня душового піддону стійка до грибка, і її дуже легко підтримувати в бездоганній чистоті. Душовий піддон має нековзку структуру, що забезпечує безпечне прийняття душу всім користувачам. Душовий піддон може бути встановлений прямо на підлогу або вбудований в підлогу. Додатковою перевагою душового піддону з конгломерату є можливість розкроїти його під індивідуальні потреби. Душовий піддон комплектується маскувальною сіткою та сифоном. Специфікація
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Матеріал піддону | Композит |
| Стан | Новий |
| Форма піддону | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 1100 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 30 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 1100 мм |
| Мoдель | Kyntos F |
| За глибиною | Низький (від 0 до 3.5) |
| Тип | Піддон для душової кабіни |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 081 ₴



