
Піддон для душової кабіни Radaway Kyntos F 100x80 см антрацит
20 827 ₴
- В наявності
- Код: 84252723
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піддон для душової кабіни Radaway Kyntos F виконаний з конгломерату мармурового у кольорі антрацит. Розміри 100х80 см, глибина 16-17 мм, висота 30 мм. Піддон має прямокутну форму, призначений для укладання на підлогу (настільний монтаж). Оснащений структурною антибактеріальною поверхнею STONE з протиковзким ефектом. Відвід розташований на коротко боці, діаметр 90 мм. До комплекту входить решітка відводу в колір піддона, можливе додаткове оснащення сифоном. Піддон дозволяє обрізку при необхідності. Універсальна бічна сторона забезпечує гнучкість при монтажі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Матеріал піддону | Литий мармур |
| Стан | Новий |
| Форма піддону | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 30 мм |
| Глибина | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | HKF10080-64 |
| Бічна сторона | Універсальна |
| Можливість обрізання | Да |
| Діаметр відведення | 90 |
| Довжина: | 1000 мм |
| Мoдель | Kyntos F |
| Перелив | Немає |
| За глибиною | Середній (від 4 до 15) |
| Поверхня | Антибактеріальна |
| Положення відведення | Бічне (на короткому боці) |
| Протиковзна поверхня | Да |
| Решітка відведення | Да |
| Серія | Brodziki |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Піддон для душової кабіни |
| Тип монтажа | Підлоговий |
| Тип поверхні | Структурна |
| Колір решітки відведення | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 827 ₴

