
Піддон для душової кабіни Radaway Kyntos F 120x100 см білий
25 804 ₴
- В наявності
- Код: 84252693
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піддон для душової кабіни Radaway Kyntos F прямокутної форми розміром 120x100 см виготовлений з конгломерату мармуру. Білий колір з глянцевою поверхнею. Тип монтажу: напольний, усадковий. Структурна антиковзна поверхня STONE забезпечує безпеку використання. Антибактеріальна поверхня полегшує догляд і чищення. Глибина піддону 16-17 мм. Злив розташований на короткому боці. Середній діаметр зліву 90 мм. До комплекту входить піддон, решітка зліву білого кольору та сифон. Можливо обрізання. Універсальна сторона встановлення. Немає переливу. Сучасний стиль виконання. Рекомендується для комплектування з високою кабіною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Матеріал піддону | Штучний мармур |
| Стан | Новий |
| Форма піддону | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Панель для піддону | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Висота | 30 мм |
| Глибина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антибактеріальна поверхня | Да |
| Можливість обрізання | Да |
| Діаметр зливу | 90 |
| Довжина: | 1200 мм |
| Код продукту | HKF120100-04 |
| Мoдель | Kyntos F |
| Наявність переливання | Немає |
| Наявність решітки зливу | Да |
| Наявність сидіння | Немає |
| За глибиною | Низький (від 0 до 3.5) |
| Положення зливу | На короткому боці |
| Серія | Brodziki |
| Зміст у комплекті | Піддон, решітка зливу, сифон |
| Стиль | Сучасний |
| Сторона встановлення | Універсальна |
| Тип | Піддон для душової кабіни |
| Тип монтажа | Підлоговий, установний |
| Тип поверхні | Структурна антиковзна |
| Тип піддона | Підлоговий |
| Колір решітки зливу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 804 ₴




