
Піддон для душової кабіни Radaway Kyntos F 110x80 см білий
22 081 ₴
- В наявності
- Код: 84252687
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піддон для душової кабіни Radaway Kyntos F прямокутної форми розмірами 110x80 см. Виконаний із конгломерату, колір білий. Глибина 3 см, ширина 110 см, довжина 80 см. Піддон має прямокутну форму і призначений для використання в комплектації душових кабін. Матеріал конгломерат забезпечує довговічність та стійкість до вологи. Піддон низький, висотою всього 3 см, що полегшує встановлення та використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Матеріал піддону | Композит |
| Стан | Новий |
| Форма піддону | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 1100 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зливу | 90 |
| Довжина: | 1100 мм |
| Мoдель | Kyntos F |
| За глибиною | Низький (від 0 до 3.5) |
| Тип | Піддон для душової кабіни |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 081 ₴




