
Піддон для душової кабіни Radaway Kyntos F 100x80 білий конгломерат
20 798 ₴
- В наявності
- Код: 84252685
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піддон для душової кабіни Radaway Kyntos F модель HKF1008004 прямокутної форми розміром 100x80 см. Виготовлений з конгломерату мармурового з антибактеріальною поверхнею. Низький піддон глибиною 16-17 мм з безпечною структурною антиковзною поверхнею STONE. Передбачена можливість обрізки. Тип монтажу: напольний, лицьовий. Слив розташований на коротшому боці, діаметр сливного отвору 90 мм. У комплекті піддон, решітка сливу з нержавіючої сталі та сифон. Доступний у білому глянцевому виконанні та антрацитовому кольорі. Легко піддається очищенню завдяки структурній поверхні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Матеріал піддону | Штучний мармур |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 30 мм |
| Глибина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антиковзна поверхня | Да |
| Антибактеріальна поверхня | Да |
| У комплекті | Піддон, решітка зливу, сифон |
| Можливість обрізання | Да |
| Діаметр зливного отвору | 90 |
| Довжина: | 1000 мм |
| Доступні кольори | Білий, Антрацитовий |
| Матеріал решітки зливу | Неіржавка сталь |
| Мoдель | Kyntos F HKF1008004 |
| Переливані | Немає |
| За глибиною | Низький (від 0 до 3.5) |
| Положення зливу | На найменшому боці |
| Решітка зливу | Да |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Піддон для душової кабіни |
| Тип монтажа | Підлоговий, лицьовий |
| Тип поверхні | Структурна |
| Форма піддана | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 798 ₴




