
Піддон для душової кабіни Radaway Kyntos F прямокутний білий 100x70 см
19 428 ₴
- В наявності
- Код: 84252684
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піддон для душової кабіни Radaway Kyntos F з конгломерату мармурового білого кольору. Прямокутна форма розмірами 100x70 см з глибиною 16-17 мм. Оснащений структурною антиковзною поверхнею STONE для безпеки використання. Легко підтримується в чистоті завдяки антибактеріальній поверхні. Тип монтажу: напольний, укладаний та заподлицо. Універсальне кріплення по боку. Діаметр зливу 90 мм з бічним розташуванням на коротшому боці. У комплекті знаходиться піддон та решітка зливу з нержавіючої сталі. Можливо обрізання за необхідності. Застосовується для комплектації високими душовими кабінами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Форма піддону | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 30 мм |
| Глибина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антибактеріальна поверхня | Да |
| Антиковзна поверхня | Да |
| Можливість обрізання | Да |
| Гарантійний строк | 12 |
| Діаметр зливу | 90 |
| Довжина: | 1000 мм |
| Кріплення з боку | Універсальна |
| Матеріал піддана | Штучний мармур |
| Мoдель | Kyntos F |
| Переповнення | Немає |
| За глибиною | Середній (від 4 до 15) |
| Положення зливу | Бічне на короткому боці |
| Решітка зливу | Да |
| Серія | Brodziki |
| Сидіння | Немає |
| Вміст комплекту | Піддон, решітка зливу |
| Статура | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Піддон для душової кабіни |
| Тип монтажа | Підлоговий, укладаний, врівень |
| Тип поверхні | Структурна |
| Тип піддана | Класичний |
| Колір решітки зливу | Неіржавка сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 428 ₴




