
Піддон для душової кабіни Radaway Teos F 180x70 см антрацит
32 620 ₴
- В наявності
- Код: 84252675
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Душові піддони серії Teos виготовлені з мармурового конгломерату, матеріалу, що характеризується відмінними корисними властивостями та естетичними цінностями. Цей матеріал стійкий до будь-яких забруднень, зміни кольору та стирання. Специфікація Teos F: Розміри: 180x70 см. Висота: 40 мм. Злив: 90 мм Структурована поверхня STONE має протиковзкі властивості, що забезпечує безпеку під час використання. душовий піддон встановлюється врівень з рівнем підлоги. Душові піддони доступні в таких кольорах: білий, антрацитовий, чорний і цементний. Доповнюється спеціальним сифоном. ДУШОВИЙ ПІДДОН НА ЗАМІРИ - ДУШОВИЙ ПІДДОН МОЖНА РЕГУЛЮВАТИ ПІД ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ РОЗМІР І ФОРМА РОЗРІЗКА. Можлива розрізка душового піддону на нестандартні розміри та форми. Клієнт може зробити це самостійно або замовити послугу розкрою душового піддону на заводі. При замовленні розкрою піддону заповніть форму, вказавши точні розміри та місце розкрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Матеріал піддону | Штучний мармур |
| Стан | Новий |
| Форма піддону | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 70 мм |
| Мoдель | HTF18070-64 |
| Покриття поверхні | STONE структурне |
| Тип | Піддон для душової кабіни |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 620 ₴










