
Піддон для душової кабіни Radaway Teos F 140x90 см антрацит
32 243 ₴
- В наявності
- Код: 84252664
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піддон для душової кабіни Radaway Teos F прямокутної форми розміром 140x90 см. Виготовлений з конгломерату мармурового (штучний мармур) у кольорі антрацит. Глибина піддону 4 см. Оснащений зливом діаметром 90 мм з пропускною здатністю 42 л/хв. Кришка зливу діаметром 120 мм. Розміри додатково: висота бічної стінки 55 мм, діаметр трубки зливу 40 мм. Прямокутна форма забезпечує зручне використання та оптимальне розміщення у душовій ніші.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Матеріал піддону | Литий мармур |
| Стан | Новий |
| Форма піддону | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 1400 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота боковини | 55 |
| Діаметр трубки зливу | 40 |
| Довжина: | 1400 мм |
| Кришка зливу діаметр | 120 |
| Мoдель | Teos F |
| За глибиною | Середній (від 4 до 15) |
| Пропускна здатність зливання | 42 |
| Зливання діаметр | 90 |
| Тип | Піддон для душової кабіни |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 243 ₴

