
Піддон для душової кабіни Radaway Teos F 110х90 см антрацит
27 494 ₴
- В наявності
- Код: 84252655
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піддон для душової кабіни Radaway Teos F прямокутної форми розміром 110х90 см з конгломерату мармурового (штучний мармур) антрацитового кольору. Тип піддону підлоговий, монтаж ставиться або заподлицо. Поверхня структурна з антибактеріальним покриттям і противослизькою структурою STONE для безпечного використання. Глибина піддону 15-20 мм, висота 30-40 мм. Отвір зливу діаметром 90 мм розташований на боковій стороні (коротком боці). Піддон допускає обрізку при потребі. Доступний у двох кольорових варіантах: білому та антрацитовому. До комплекту входять піддон і кришка зливу. Універсальна бокова сторона, не потребує додаткового сифону. для завершення сучасного ванного простору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Матеріал піддону | Штучний мармур |
| Стан | Новий |
| Форма піддону | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Панель для піддону | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Висота | 30 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антибактеріальне покриття | Да |
| Можливість обрізання | Да |
| Діаметр отвору зливання | 90 |
| Довжина: | 900 мм |
| ідентифікатор продукту | 22622_38605 |
| Мoдель | Teos F |
| За глибиною | Середній (від 4 до 15) |
| Положення отвору зливання | На короткому боці |
| Прелив | Немає |
| Протиковзна поверхня | Да |
| Сифон у комплекті | Немає |
| Вміст комплекту | Піддон, кришка зливу |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Піддон для душової кабіни |
| Тип монтажа | Ставиться, Заврівно |
| Тип поверхні | Структурна |
| Універсальна сторона | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 494 ₴

