
Піддон для душової кабіни Radaway Teos F прямокутний 110х80 см антрацит
25 790 ₴
- В наявності
- Код: 84252654
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піддон для душової кабіни Radaway Teos F модель HTF1108064 прямокутної форми розміром 110х80 см. Виготовлений з конгломерату мармурового (штучного мармуру). Колір антрацит (чорний). Глибина піддону 4 см, що відносить його до категорії низьких піддонів. Розміри в міліметрах: 1100х800х40 мм. Піддон призначений для встановлення в душові кабіни та забезпечує надійне та довговічне рішення для ванної кімнати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Матеріал піддону | Литий камінь |
| Стан | Новий |
| Форма піддону | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 80 мм |
| Мoдель | Teos F |
| За глибиною | Низький (від 0 до 3.5) |
| Тип | Піддон для душової кабіни |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 790 ₴



