
Піддон для душової кабіни Radaway Teos F прямокутний 100x90 см чорний
25 818 ₴
- В наявності
- Код: 84252653
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піддон для душової кабіни Radaway Teos F, модель HTF10090-64. Прямокутний піддон розмірами 1000x900 мм із конгломерату мармурового (штучний мармур). Колір: чорний камінь. Тип поверхні - структурна, антибактеріальна, антиковзна поверхня STONE. Глибина 150-200 мм. Підлогове розташування, універсальна сторона. Отвір для зливу діаметром 90 мм розташований на боковій стороні. Комплект включає піддон та кришку отвору для зливу. Сифон у комплекті не передбачений. Можлива доробка шляхом обрізки. Підходить для облицювання плиткою поверх піддона. Висота піддона 400 мм. Стиль: сучасний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Матеріал піддону | Штучний мармур |
| Стан | Новий |
| Форма піддону | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Висота | 400 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антибактеріальна поверхня | Да |
| Антиковзна поверхня | Да |
| Артикул виробника | HTF10090-64 |
| Різновид піддона | Класичний |
| Можливість дороблення | Да |
| Можливість личкування плиткою | Да |
| Діаметр отвору зливання | 90 |
| Довжина: | 900 мм |
| Мoдель | Teos F |
| Наявність кришки отвору зливання | Да |
| Наявність переливання | Немає |
| Наявність сітки зливу | Немає |
| Наявність сидіння | Немає |
| Наявність сифона в комплекті | Немає |
| За глибиною | зручний (від 15 до 39) |
| Положення отвору зливання | На бічній стороні |
| Серія | Brodziki |
| Стиль | Сучасний |
| Сторона ребра | Універсальна |
| Тип | Піддон для душової кабіни |
| Тип монтажа | Підлоговий |
| Тип поверхні | Структурна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 818 ₴




