
Піддон для душової кабіни Radaway Teos F 90x80 см антрацит HTF908064
23 990 ₴
- В наявності
- Код: 84252650
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піддон для душової кабіни Radaway Teos F модель HTF908064 розміром 90x80 см в антрацитовому кольорі. Виготовлений з конгломерату мармурного (штучного мармуру) з сучасною стилістикою. Має прямокутну форму з глибиною 15-20 мм та загальною висотою 40 мм. Піддон оснащений структурною, протиковзною поверхнею STONE для безпеки використання та антибактеріальним покриттям для зручного догляду. Укомплектований кришкою сливного отвору. Діаметр сливного отвору 90 мм, розташований на короткому боці (800 мм). Тип монтажу: встановлення на підлогу, можлива укладка плитки. Відрізняється універсальним боком піддону та можливістю доцепління під розміри.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Матеріал піддону | Литий камінь |
| Стан | Новий |
| Форма піддону | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Панель для піддону | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 40 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антибактеріальне покриття | Да |
| Можливість дочіплення | Да |
| висота (см) | 4 |
| Діаметр зливного отвору | 90 |
| Довжина: | 800 мм |
| Довжина (см) | 80 |
| Мoдель | HTF908064 |
| За глибиною | Середній (від 4 до 15) |
| Положення зливного отвору | На короткому боці |
| Протиковзна поверхня | Да |
| Серія | Teos F |
| Зміст у комплекті | Піддон, кришка зливного отвору |
| Стилістика | Сучасна |
| Тип | Піддон для душової кабіни |
| Тип монтажа | Установка на пол |
| Тип поверхні | Структурна |
| Ширина (см) | 90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 990 ₴




