
Піддон Radaway Teos F 150x90 см білий конгломерат HTF15090-04
34 184 ₴
- В наявності
- Код: 84252634
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прямокутний піддон для душової кабіни Radaway Teos F розмірами 150x90 см, виготовлений з конгломерату мармуру (штучного мармуру) білого кольору. Піддон має низьку глибину 15 мм, структурну антиковзну поверхню STONE для безпеки використання. Матеріал має антибактеріальні властивості, що полегшує догляд і підтримання чистоти. Тип встановлення — напільний, ліцьований. Універсальна бічна панель. Отвір для зливу діаметром 90 мм розташований на коротшому боці. Піддон можна розрізати під індивідуальні розміри. До комплекту входять сам піддон і кришка зливу. Сифон придбається окремо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Матеріал піддону | Штучний мармур |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 1500 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 40 мм |
| Глибина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антибактеріальна поверхня | Да |
| Артикул | HTF15090-04 |
| Бічна панель | Універсальна |
| Можливість обрізання | Да |
| Діаметр отвору зливання | 90 |
| Довжина: | 1500 мм |
| Криті | Немає |
| Мoдель | Teos F |
| Безпосереднє облицювання глазур'ю | Немає |
| Переливний сток | Немає |
| За глибиною | Середній (від 4 до 15) |
| Поверхня STONE | Да |
| Положення отвору зливання | На короткому боці |
| Сидіння | Немає |
| Сифон у комплекті | Немає |
| Вміст набору | Піддон, кришка зливу |
| Стилістика | Сучасна |
| Тип | Піддон для душової кабіни |
| Тип брода | Класичний |
| Тип монтажа | Підлоговий, обличжений |
| Тип поверхні | Структурна, антиковзна |
| Форма піддана | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 184 ₴










