
Піддон для душової кабіни Radaway Teos F 140x90 см білий
32 243 ₴
- В наявності
- Код: 84252631
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Натисніть і перевірте нашу компанію:
Теос Ф білий
ДУШОВИЙ ПІДДОН З МАРМУРНОГО КОНГЛОМЕРАТУ З МОЖЛИВОСТЮ НАРІЗАННЯ Має антибактеріальну поверхню, що полегшує очищення. Можна вбудувати душовий піддон в підлогу і зробити його врівень з рівнем плитки. Конгломератні душові піддони мають високу стійкість до тиску. TEOS F140 х 90 см
УВАГА!!! Є можливість вирізати піддон нестандартних розмірів і форм. Ви можете зробити це самостійно або найняти послугу розкрою. При замовленні розкрою піддону заповніть, будь ласка, форму, вказавши точні розміри та місце розкрою. Форму розкрою душового піддону можна завантажити тут:
Заповнену форму замовлення необхідно надіслати на адресу: sklep@plytkilazienki.pl
ВАЖЛИВО: Лише сифон HS1 підходить для душових піддонів Teos і Kyntos (дивіться супутні товари нижче). УВАГА!!! У разі доставки наложеним платежем термін обробки замовлення ПРОДОВЖЕНО на 3 робочих дні!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Матеріал піддону | Штучний мармур |
| Стан | Новий |
| Форма піддону | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 1400 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 1400 мм |
| Код моделі | HTF14090-04 |
| Мoдель | Teos F |
| За глибиною | Середній (від 4 до 15) |
| Тип | Піддон для душової кабіни |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 243 ₴










