
Піддон Radaway Teos F 120x100 см білий конгломератний HTF120100-04
31 419 ₴
- В наявності
- Код: 84252626
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піддон для душової кабіни Radaway Teos F з конглумерату мармуру білого кольору. Розміри 120x100 см, висота 40 мм, глибина 20 мм. Прямокутна форма, монтаж напідлогу, тип встановлення - ставиться або заподлицо. Поверхня структурна, антиковзна STONE, що забезпечує безпеку використання. Легко чиститься завдяки антибактеріальній поверхні. Бічний відвід води, діаметр сифону 90 мм. Можливе підрізання за розмірами. У комплекті піддон та накладка на слив. Без переливу, без сидіння. Стиль сучасний, серія класична. Універсальне розташування боку піддона дозволяє використовувати з кабінами різної висоти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Матеріал піддону | Штучний мармур |
| Стан | Новий |
| Форма піддону | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Висота | 400 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антибактеріальна поверхня | Да |
| Артикул виробника | HTF120100-04 |
| Можливість підрізування | Да |
| Діаметр відведення | 90 |
| Довжина: | 1000 мм |
| Мoдель | Teos F |
| Наявність оболонки | Немає |
| Наявність переповнення | Немає |
| Наявність сидіння | Немає |
| Наявність сифона в комплекті | Немає |
| За глибиною | Середній (від 4 до 15) |
| Розташування відведення | На короткому боці |
| Вміст набору | Піддон, накладка на злив |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Піддон для душової кабіни |
| Тип монтажа | Підлоговий, ставитися або врівень |
| Тип поверхні | Структурна антиковзна STONE |
| Тип піддона | Класичний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 419 ₴

