
Піддон для душової кабіни Radaway Teos F 110x90 см білий
27 494 ₴
- В наявності
- Код: 84252622
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піддон для душової кабіни Radaway Teos F прямокутної форми розмірами 110x90 см. Виготовлено з конгломерату мармурового (штучного мармуру) з антибактеріальною поверхнею. Має структурну антиковзну поверхню STONE для безпечного використання. Піддон легко чищається та підтримується в чистоті. Глибина 15-20 мм, висота 30-40 мм. Діаметр зливу 90 мм, розташований на короткій стороні. Тип монтажу: стоячий, заподлицо. Універсальна сторона монтажу. Покриття глянцеве біле. У комплекті поставляються піддон та кришка зливу. Можливе підрізування розміру. Не вимагає прямого приклеювання до плитки. Підходить для комплектування з високими кабінами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Матеріал піддону | Штучний мармур |
| Стан | Новий |
| Форма піддону | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Висота | 40 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антибактеріальна поверхня | Да |
| Артикул виробника | HTF11090-04 |
| Можливість підрізування | Да |
| Висота бризкозахисту | 30 |
| Діаметр зливу | 90 |
| Довжина: | 900 мм |
| Мoдель | Teos F |
| Оздоблення | Глянсова |
| Переливний отвір | Немає |
| За глибиною | Середній (від 4 до 15) |
| Поверхня | Антиковзна STONE |
| Пряме приклеювання до плитки | Немає |
| Розташування зливу | На короткому боці |
| Решітка зливу | Немає |
| Сифон у комплекті | Немає |
| Вміст комплекту | Піддон, кришка зливу |
| Стилістика | Сучасна |
| Сторона монтажа | Універсальна |
| Тип | Піддон для душової кабіни |
| Тип монтажа | Стоячий, врівень |
| Тип поверхні | Структурна |
| Ширина підлоги мертвої | 55 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 494 ₴

