
Піддон для душової кабіни Radaway Teos F прямокутний білий 110x80 см
25 804 ₴
- В наявності
- Код: 84252621
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піддон для душової кабіни Radaway Teos F розміром 110x80 см у білому кольорі. Виготовлений з конгломерату мармурного матеріалу. Прямокутна форма з глибиною 4 см. Модель HTF1108004. Надійна конструкція забезпечує довговічність та практичність використання у ванній кімнаті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Матеріал піддону | Композит |
| Стан | Новий |
| Форма піддону | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Глибина | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 80 мм |
| Мoдель | Teos F HTF1108004 |
| За глибиною | Середній (від 4 до 15) |
| Тип | Піддон для душової кабіни |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 804 ₴



