
Піддон для душевой кабіни Radaway Teos F 90x80 см білий прямокутний
19 705 ₴
- В наявності
- Код: 84252616
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піддон для душової кабіни Radaway Teos F прямокутної форми розмірами 90x80 см. Виконаний з конгломерату мармуру (штучного мармуру). Білий колір з глянцевою поверхнею. Оснащений структурною антиковзною поверхнею STONE для безпеки використання. Антибактеріальна поверхня полегшує догляд та утримання чистоти. Піддон напольний, тип монтажу - стояльний або заподлицьо. Відвід діаметром 90 мм розташований на коротшому боку. Глибина піддону 15-20 мм. Висота 40 мм. Можлива різка при необхідності. До комплекту входять піддон та кришка сливного отвору. Не потребує сифону в комплекті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Матеріал піддону | Штучний мармур |
| Стан | Новий |
| Форма піддону | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антибактеріальна поверхня | Да |
| Артикул | HTF9080-04 |
| Можливість різання | Да |
| Глибина піддона | 15 |
| Діаметр відведення | 90 |
| Довжина: | 900 мм |
| Кришка зливного отвору | Да |
| Мoдель | Teos F |
| Обробка поверхні | Антиковзна STONE |
| За глибиною | Середній (від 4 до 15) |
| Прелив | Немає |
| Розташування відведення | На короткому боці |
| Сифон у комплекті | Немає |
| Вміст комплекту | Піддон, кришка відведення |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Піддон для душової кабіни |
| Тип монтажа | Стоїть, Завзяко |
| Тип поверхні | Структурна |
| Тип піддона | Підлоговий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 705 ₴




