
Стінки для душових кабін Radaway Nes Kdj I 10022090-54-01L+10039080-01-01
37 299 ₴
- В наявності
- Код: 84251667
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Серія Nes включає 15 моделей душових кабін, 9 моделей дверей і 3 моделі ширм. Їх різноманітність дозволяє використовувати одне облаштування приміщення в багатьох стилях і в багатьох, навіть самих незвичайних, дизайнерських ситуаціях. Серію відрізняє сучасний дизайн і елегантність, яка, з одного боку, радує своєю універсальністю, а з іншого – оригінальністю. Перевагою серії є спеціальна система, яка дозволяє вирівнювати кривизну стіни до 15 мм. Також є величезна перевага у ванній кімнаті, розташованій в багатоквартирному будинку або в старому будинку, де часто вигнуті стіни складаються з: ЛІВА двері: 90 см. Переваги кабіни NES BLACK KDJ I: Двері, що відкриваються, виготовлені із загартованого скла товщиною 6 мм, забезпечують безпеку. Дозволяє відкривати двері всередину і з кабіни, що запобігає пошкодженню ущільнювачів і забезпечує безшумну роботу поверхня стіни більше не буде перешкоджати установці кабіни - забезпечує герметичність кабіни, стійку до перепадів температури. вологість. Можливість встановлення без порогової планки - в стандартну комплектацію входять горизонтальні ущільнювачі двох висот: вище і нижче. При установці душової кабіни без порогової планки слід використовувати більш високий ущільнювач. Елегантні чорні деталі. Покриття Easy Clean забезпечує оптимальний захист від забруднень і полегшує утримання кабіни в чистоті (можливе створення довговічного покриття ShowerGuard). для салону).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 90 см |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 299 ₴

